Konferencie

Firemné konferencie, eventy a oslavy

s denným svetlom

a

výbornou dopravnou dostupnosťou

Pracovné stretnutia s Vašimi obchodnými partnermi, prezentácie pre klientov či podpisy zmlúv môžete realizovať priamo v našich moderne projektovaných konferenčných miestnostiach. Konferenčné miestnosti sú zariadené minimalisticky, na mieru navrhnutým nábytkom, vybavené najmodernejším technickým zariadením. Sú s možnosťou variabilného usporiadania a zároveň sú vhodné pre akékoľvek stretnutia či konferenciu. Ich priestor dá možnosť naplno vyniknúť Vašej značke.

K výhodám našich konferenčných miestností patrí denné svetlo, výborná dopravná dostupnosť, vlastné parkovisko s kapacitou 95 parkovacích miest, veľkorysý priestor a v neposlednom rade kvalitný a chutný catering.

K dispozícií sú tri konferenčné miestnosti:

ASTON

Rozloha miestnosti ASTON je 80m2. Ide o variabilný priestor s rôznou možnosťou usporiadania a s kapacitou až do 70 osôb v závislosti od typu sedenia. Miestnosť na nachádza na prízemí a je prepojená s hlavnou časťou reštaurácie CUBES Restaurant, vzhľadom k tomu celkový event môže mať kapacitu až 100 osôb. Miestnosť je samostatne ozvučená a klimatizovaná, v cene prenájmu je samozrejme vysokorýchlostný internet.

DIAMOND

Konferenčná miestnosť DIAMOND je umiestnená na treťom poschodí, čo zaručuje súkromie pre klientov. Rozloha miestnosti je 54 m2, má vlastnú miestnosť pre catering. Dominantou miestnosti je moderný stôl štvorcového tvaru, čím vzniká typ sedenia „ženeva“. Kapacita miestnosti je 12 osôb.

GREY

Konferenčná miestnosť GREY je s rozlohou 30m2 najmenšou z našich konferenčiek, je veľmi útulná a variabilný priestor ponúka kapacitu 16 osôb.

mám záujem o cenovú ponuku